16 maja, 2024

Nowoczesne rozwiązania informatyczne tworzone z myślą o sprawniejszym funkcjonowaniu przedsiębiorstw obecnie stosowane są zarówno w dużych, jak i małych oraz średnich firmach. Pozwalają one m.in. gromadzić informacje, aktualizować je i wykorzystywać do tworzenia raportów i analiz niezbędnych w procesie zarządzania. Ich wdrożenie ponadto zapewnia z jednej strony swobodny przepływ danych pomiędzy poszczególnymi działami firmy, z drugiej zaś zapewnia ich bezpieczeństwo.

Dostawcy tego typu narzędzi mogą zaś zaproponować rozwiązania szyte na miarę konkretnych potrzeb. Jednym z nich jest aplikacja SAP hana.

SAP hana to innowacyjna platforma pozwalająca na przetwarzanie danych oraz zarządzanie nimi w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. W efekcie możliwe jest znaczne zwiększenie wydajności i tempa przetwarzania danych, a przy tym stworzenie nowych możliwości raportowania i analiz. Wdrożenie SAP hana zalecane jest w głównej mierze tym firmom, które mają wiele systemów informatycznych, a tym samym jednocześnie przeprowadzają wiele skomplikowanych operacji.

Wprowadzenie aplikacji zapewnia zwiększenie mocy obliczeniowych nawet kilkaset razy, stąd właściciele dużych korporacji z całą pewnością powinni zastanowić się nad taką innowacją w swojej firmie. Więcej na

Aplikacja SAP hana może zostać zintegrowana z innymi elementami systemu SAP, bądź też funkcjonować jako niezależna hurtownia danych. Z całą pewnością sprawdzi się więc doskonale w dużych przedsiębiorstwach.

  Eksploatacja wózków widłowych